10 yIldIr teknİk bİlgİ ve kazanç sağlayan uygulama metotlarımız İle mühendİslİğe İhtİyaç duyduğunuz her zaman sİzlerle...

Gülhan Mühendislik ve İnşaat; mühendislik çözümleri ve yüksek kalite beklentisi olan müşterilerimizin endüstriyel uygulamalar alanındaki çözüm ortağı ve teknik danışmanı olarak kurulmuştur.

 

Uzman uygulayıcısı olduğumuz uluslararası ve güçlü Türk markalar ile mevcut veya muhtemel sorunlarınıza en son teknoloji ürünler ile mühendislik çözümleri üretmekteyiz. Özellikle sanayisi hızla gelişmekte olan ülkemizin sanayi bölgelerinde ortaya çıkan endüstriyel uygulama ihtiyaçlarına dünya standartlarında entegre çözümler üretmekteyiz.

 

Entegre çözüm yaklaşımımız; sermaye projesin

in yaşam döngüsünü kapsar, maliyetleri ve zaman kaybını azaltmaya yardımcı olur, teknik uzmanlığı geliştirir ve verimliliği arttırır.

 

Hizmet verdiğimiz iş alanlarında yaptığımız doğru uygulamalar ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkelerimiz ile Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Özellikle nitelikli iş gücü ve bilginin gereksinim duyulduğu uygulamalarda gerek masa başında gerekse de sahada, mühendis ve mimar arkadaşlarımız ile birlikte projenin büyük veya küçük olmasına bakmaksızın müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en uygun çözümleri üretmekteyiz.

 

Çalışmalarımızda; tecrübeli teknik kadromuz ve sahip olduğumuz yüksek bilgi birikimimiz ile müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek amacıyla en güncel inşaat tekniklerini ve son teknoloji ürünlerini kullanıyoruz. Kurulduğu ilk günden beri her zaman ilkleri ve yenilikleri uygulamayı hedefleyen firmamız; çatı-cephe kaplama uygulamalarından zemin kaplamaya, çelik konstrüksiyondan su izolasyonu uygulamalarına, koruyucu kaplamadan pasif yangın durdurucu uygulamalarına kadar ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik ve endüstriyel uygulamaları kendi bünyesinde çözmektedir.

 

Endüstriyel Uygulamalar konusunda sektöründe lider bir geliştirici ve uygulamacı olan Gülhan Mühendislik; güvenilirlik, teknik uzmanlık, dürüstlük, mükemmellik ve yenilik konularına sürekli odaklanarak inşaat sektörünün geleceğini şekillendirmeye devam edecektir.

 

Sektördeki haklı ünvanımızı teknik bilgi ve tasarruf sağlayan uygulama metotlarımız ile perçinliyoruz.

 

İhtiyaç duyduğunuz her an Mühendislik Hizmetlerimizle yanınızdayız…



E-POSTA

info@gulhanmuhendislik.com



BİZİ ARAYIN

+90 (532) 690 06 09

GÜLHAN MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT LTD. ŞTİ.

 

Türkiye'nin farklı illerinde faaliyet göstermek üzere İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Mühendislik çözümleri ve mimari çözümler geliştirmek üzere kurulan GÜLHAN MÜHENDİSLİK özellikle endüstriyel yapılar, alt ve üst yapı  projelerine odaklanmıştır...

               

Copyright © 2018 - Gülhan Mühendislik Ltd. Şti.

İSTANBUL

 

Bağdat Caddesi

No : 225/17

İdealtepe / Maltepe

T  +90 (216) 549 32 02

M +90 (532) 690 06 09

GEBZE

 

Şekerpınar Mah. Filiz Sk. No : 26/1 Çayırova / Kocaeli

Kamil Gülhan

M +90 (532) 695 04 97

ÇERKEZKÖY

 

Rıfkı Tongsir Cad.

Forest City Sitesi

B1/24  Tekirdağ

 

T +90 (282) 738 18 05